Jesteś w: Home Regulamin

22 października 2019r. 02:47
Regulamin PDF Drukuj Email

Zapoznaj się z regulaminem Katalogu Firm Budowlanych:
1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę WWW do Katalogu.
2. O dodaniu strony do Katalogu decyduje Redaktor, o fakcie dodania strony użytkownik zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w zgłoszeniu strony.
3. Aby strona została dodana do katalogu konieczna jest akceptacja regulaminu.
4. Nie dodajemy do Katalogu stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
5. Nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie, erotyczne i pornograficzne oraz naruszających zasady etyczne.
6. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści. Serwisy bukmacherskie, strony związane z zarabianiem w Internecie, toplisty również NIE będą akceptowane.
7. Nie dodajemy do Katalogu stron o innym adresie domenowym a kierującym do tej samej strony co inna istniejąca już w Katalogu. Nie akceptujemy również podstron, oraz sub-domen domeny głównej, która jest już w zbiorach katalogu, ze szczególnym uwzględnieniem stron sub-domen które mają podobną zawartość!
8. Staramy się dodawać strony z zawartością i jeżeli strona jest jednostronna bez tekstu w postaci wizytówki internetowej, to może nie zostać dodana.
9. Strony zawierające materiały skopiowane z innych stron nie będą dodawane.
10. Zalecamy, aby Państwa wpis miał obszerny i unikalny opis strony i przedsiębiorstwa.
11. Strony WWW, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego.
12. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany tytułu i opisu stron zgłoszonych przez zgłaszającego. Opis zgłaszanej strony powinien składać się przynajmniej z kilku logicznych zdań opisujących stronę.
13. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do usunięcia strony WWW bez podania przyczyny. Zgłoszone strony do katalogu eMontaz przeglądane są raz dziennie i jeżeli w ciągu 24h Państwa strona nie pojawi się w zbiorach katalogu, może to oznaczać niezaakceptowanie strony przez Redaktorów katalogu eMontaz.
14. O wyróżnieniu strony w katalogu - decyduje Redaktor oceniający stronę. Wyróżniane są dodatkowo strony za: grafikę, treść lub całokształt - atrakcyjność strony.
15. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
16. Redaktorzy nie maja obowiązku wyjaśniać przyczyn usunięcia strony z Katalogu.
17. W przypadku wystawienia niskiej oceny zgłoszonej stronie - jesteśmy skłonni ją podwyższyć, jeżeli przy kolejnych naszych odwiedzinach na tej stronie zauważymy widoczną i pozytywną zmianę serwisu, lub odnowicie/odświeżycie/udoskonalicie/wzbogacicie swoją stronę i poinformować nas o tym.
18. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany regulaminu.
19. Dbamy o to, aby nazwa Katalogu odzwierciedlała strony znajdujące się w Katalogu. Promujemy strony ciekawe.
20. Jest wiele katalogów, jednak w naszym Katalogu miejsce znajdują tylko dobre strony, wyróżniające się ciekawą treścią i starannym wykonaniem.
21. Inne katalogi stron zgłaszane do naszego katalogu są dodawane wszystkie, chyba, ze katalog stosuje u siebie przekierowanie 302, brak linków bezpośrednich. Oczywiście ocena jest najczęściej niższa niż ciekawych serwisów internetowych - chyba, ze katalog wyróżnia się wykonaniem i/lub funkcjonalnością.

22. Zgłaszane do nas inne katalogi stron, jeżeli stosują WYMAGANY LINK ZWROTNY to przed zgłoszeniem go do nas powinni umieścić nasz katalog w swoich linkach. Katalogi z wymaganym linkiem zwrotnym bez linku do nas nie będą dodawane.

23. Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz związanych ze świadczeniem usług przez Administratora, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Administratora oraz innych osób przesyłanych na podany przeze Państwa adres poczty elektronicznej. Administrator informuje, że zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

24. Katalog został stworzony z myślą o szerokiej liczbie użytkowników Internetu, zarówno tych współtworzących sieć, jak i tych, którzy z niej korzystają.

 

Wiadomości

Na stronie znajduje się Katalog Firm Budowlanych z całej Polski. W bazie posiadamy spis firm budowlanych z 16 województw.

Katalog Firm Budowlanych, Spis firm budowlanych, Baza Firm Budowlanych, Katalog Stron Budowlanych, Firmy Budowlane Katalog

W naszej bazie znajdziecie Państwo najciekawsze firmy budowlane z całego Kraju. Nasza baza firm budowlanych zawiera już setki firm i przedsiębiorstw. Katalog Stron Budowlanych / Firmy Budowlane Katalog - interesujące informacje z rynku budownictwa.

Katalog Firm Budowlanych, Spis firm budowlanych, Baza Firm Budowlanych, Katalog Stron Budowlanych, Firmy Budowlane Katalog

Stworzona baza firm budowlanych jest przystępna i obszerna. Spis firm budowlanych pozwala na wyszukiwanie interesujących firm. W katalogu firm budowlanych można przeszukiwać firmy po różnych parametrach od województw po miejscowości. Nasz katalog firm budowlanych to przydatne narzędzie. Katalog firm budowlanych zawiera ciekawe informacje i porady. Ogłoszenia i oferty - to również znajdziecie Państwo w katalog firm budowlanych. Katalog firm budowlanych oferuje wiele ciekawych funkcji. Katalog firm budowlanych to setki firm, instytucji i adresów. Internetowy katalog firm budowlanych jest darmowy i dlatego każdy może z niego korzystać - zarówno inwestorzy jak i wykonawcy. Katalog firm budowlanych daje możliwości gdzie indziej nie występujące.

Baza Firm BudowlanychSpis firm budowlanychKatalog Firm BudowlanychFirmy Budowlane SpisKatalog Stron BudowlanychFirmy Budowlane Katalog

Katalog Firm Budowlanych

eMontaz.eu -  świadczy usługi z zakresu sprzedaży, montażu oraz serwis systemy wideodomofony, domofony, alarmy, kontrola dostępu, telewizja przemysłowa cctv. Proponujemy swoim klientom pełną obsługę w zakresie najnowszych technologii.